Bielizna damska, Ekskluzywna i tania bielizna sklep internetowy online
Wybierz markę:
Najniższe ceny, tania bielizna, tanie ciuchy
Darmowa wysyłka
Gwarancja satysfakcji, darmowy zwrot lub wymiana
Pomoc
Regulamin sklepu  

1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma: KrainaStylu.pl Uczniowska 21/115 58-306 Wałbrzych NIP 886-276-45-15

2. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

3. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.

4. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są nowe oraz objęte gwarancją producenta.

5. Ceną wiążącą dla Klienta jest cena podana przy każdym towarze w chwili złożenia zamówienia w sklepie.

6. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej przez całą dobę, a także telefonicznie w godzinach pracy sklepu.

7. W celu złożenia zamówienie za pośrednictwem strony internetowej niezbędne jest posiadanie przeglądarki Internet Explorer w wersji 6.0 i wyższej lub Mozilla Firefox w wersji 8.0 lub wyższej z włączoną obsługą plików Cookies.

8. Zastrzega się prawo wprowadzania nowych towarów do oferty, zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu, wycofywania produktów, a także przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

Formy płatności:

9. Dostępne formy płatności za zamówienie:
- przelew na konto sklepu,
- płatność kartą kredytową, przelew online z DotPay,
- płatność PayPal,
- płatność za pobraniem (gotówką przy odbiorze zamówienia).

Dostawa towaru

10. Oferujemy wysyłkę Pocztą Polską (priorytetem) – czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych lub kurierem, a czas dostawy to 1 dzień roboczy. Istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówienia w siedzibie naszej firmy.

11. W momencie dostawy towaru, jeżeli przesyłka jest naruszona lub uszkodzona Klient powinien odmówić jej przyjęcia i w obecności kuriera lub listonosza spisać protokół uszkodzenia. W takim przypadku Klient otrzyma nowy towar ze sklepu lub zwrot całej wartości zamówienia wraz z kosztem wysyłki.

Czas realizacji

12. Jeżeli na karcie produktu nie zostało zaznaczone inaczej to czas realizacji wynosi 1-2 dni robocze. Zawsze dbamy, aby jak najszerszy asortyment był dostępny w możliwie jak najkrótszym terminie. W przypadku gdy dany produkt nie będzie mógł być wysłany od razu, Klient otrzyma od nas stosowną informację w jakim czasie jego zamówienie zostanie zrealizowane.

13. W przypadku niedostępności części towarów z zamówienia Klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie i może zrezygnować z całości zamówienia lub może zadecydować o częściowej wysyłce zamówienia. Jeżeli Klient dokonał wpłaty na konto to różnica w cenie zostanie rozliczona w formie przelewu.

Anulowanie zamówienia

14. Klient ma prawo w każdym czasie do anulowania zamówienia pod warunkiem, że nie trafiło jeszcze do wysyłki. W tym celu prosimy o jak najszybszy kontakt. W przypadku gdy zamówienie zostało wysłane Klient może skorzystać z prawa do zwrotu towaru.

Zwrot towaru.

15. Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie do 30 dni od momentu odebrania przesyłki. Towar nieuszkodzony oraz bez żadnych śladów użytkowania należy odesłać na adres siedziby firmy. Klient otrzyma zwrot wartości całego zamówienia wraz z kosztem wysyłki oraz odsyłki towaru w terminie do 7 dni od momentu dostarczenia produktów do sklepu.

16. W przypadku odesłania towaru prosimy o podanie numeru konta, na który ma zostać zwrócona kwota zamówienia. Możliwe jest wykonanie zwrotu na ten sam numer konta z którego został dokonany przelew przez Klienta lub w przypadku wpłaty kartą kredytową na przypisany do niej rachunek.

Gwarancja i reklamacja

17. Wszystkie produkty oferowane w sklepie objęte są gwarancją producenta, a Klient posiada prawo do złożenia reklamacji.

Reklamowany towar wraz z opisem wady należy odesłać na adres:
KrainaStylu.pl
Uczniowska 21/115
58-306 Wałbrzych

18. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od momentu otrzymania przez nasz sklep przesyłki reklamacyjnej. Po rozpatrzeniu reklamacji Klient otrzyma nowy produkt, a w przypadku gdy dostawa nowego produktu nie będzie możliwa, Klient otrzyma zwrot pieniędzy za zamówiony towar wraz z kosztem wysyłki oraz kosztem który został poniesiony przez Klienta na przesyłkę produktu do reklamacji.

Ochrona danych

19. Wszystkie dane osobowe dostarczone przez Klienta są należycie chronione przed dostępem osób trzecich oraz wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu prawidłowej realizacji zamówienia. Klient ma prawo wglądu w swoje dane, może je edytować oraz zdecydować o ich całkowitym usunięciu.

20. W sklepie wykorzystywane są pliki Cookies, które zapisywane są na komputerze użytkownika. Pliki te są niezbędne do prawidłowej przesyłki zamówienia do sklepu za pośrednictwem strony internetowej. Pliki te nie zbierają żadnych innych informacji po za tymi, które są niezbędne do obsługi Klienta.

Powrt
Płatności PayPal, płatność kartą kredytową
Copyright © 2013 KrainaStylu.pl - Bielizna damska, moda damska, markowa odzież, modne ubrania - Sklep Internetowy Online. Wszelkie prawa zastrzeżone.